KARIÉRA

práce - jobs

Staňte se součástí týmu Oknotherm

Chcete pracovat v jedné z největších firem
na výrobu a montáž oken v České republice
s dlouhodobou tradicí a stabilním místem na trhu?

Aktuálně hledáme

Montážní týmy - pro regiony
  • Praha
  • Střední Čechy
  • Kladno
  • Plzeň
  • Písek, Strakonice
  • Český Krumlov a České Budějovice

Nabízíme

  • vysoké sazby za provedené práce
    (montáž, demontáž, zednické začištění atd.)
  • platby faktur do 10 dní od předání faktury
  • stabilní zázemí rodinné firmy
  • odborné proškolení s následnou certifikací
  • závoz větších formátů oken, HS přímo na stavbu autem s hydraulickou rukou
  • zasklívání technikou UPLIFTER (savkový vývěvový rám)

Náplň práce

  • montáž oken, dveří a stěn z plastu, hliníku a dřeva
  • montáž stínící techniky (venkovní žaluzie, rolety, interiérové žaluzie)
  • aktivní řešení problémů při montáži
  • zednické začištění otvorových výplní

Požadujeme

  • zkušenost s montáží oken
  • zkušenost se zedničinou
  • vlastní montážní vozidlo
  • spolupráce na živnostenský list
  • pečlivost, samostatnost, odpovědnost

Podrobnosti a Vaše nabídky spolupráce můžete konzultovat s panem Petrem Ptáčkem Bc.

Kontaktní e-mail

Telefon
702 263 483