CHYTRÁ DOMÁCNOST SOMFY

k vašim službám


Také přijdete domů z práce a místo odpočinku, na který jste se celý den těšili, vás čeká další kolečko povinností? Pořiďte si domů tichého služebníka, který vám dopřeje pohodlí, bezpečí, ale i úspory na energiích – inteligentní domácnost!


Stovky kompatibilních produktů vám propojí do uceleného celku komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® switch. Zapojit můžete své venkovní i vnitřní rolety, žaluzie, markýzy, garážová vrata, vjezdové brány, osvětlení opatřené žárovkami Philips Hue, chytré zásuvky, topení a zabezpečení domácnosti.

Jednoduché ovládání pro pohodlné bydleníVše budete mít doslova pod palcem pomocí dálkových či nástěnných ovladačů, prostřednictvím aplikace ve vašem chytrém telefonu nebo přes hlasové povely. Nebo se vše může ovládat samo, když si předem nastavíte své scénáře. Ty se mohou spouštět zcela automaticky, například díky čidlům, časovému spínači, nebo jen tím, že se přiblížíte s autem k domovu.


Své dva nejoblíbenější scénáře si můžete nastavit přímo na zařízení TaHoma® switch, které může stát hned na botníku u vchodových dveří. Doporučujeme na tlačítka nastavit scénáře pro odchod a příchod. Jedním kliknutím pak uvedete celý dům do pohybu. Například při odchodu z domu kliknete na tlačítko pro odchod a rolety a žaluzie se nastaví do požadované pozice, všechna světla opatřená chytrými žárovkami se vypnou, stejně tak všechny spotřebiče zapojené do chytrých zásuvek, otevřou se garážová vrata a vjezdová brána, zapnou kamery a alarmy, za vámi se zamkne chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper a bezpečně uzavřou i vrata a brána.Chytrá domácnost SomfySluneční paprsky k vám domů vstoupí na pozváníDíky chytré domácnosti Somfy už nemusíte ručně vytahovat a zatahovat jednotlivé venkovní a vnitřní žaluzie, rolety, závěsy a další stínicí prvky, třeba i záclony opatřené pohonem Glydea. Hravě je nastavíte do požadované pozice jedním kliknutím. Nebo se mohou samy regulovat díky vámi nastaveným scénářům nebo s čidly podle aktuální situace. Sluneční čidlo vám pomůže udržet ideální teplotu vašeho domova a ušetřit na energiích, větrné čidlo zase ochrání venkovní rolety a žaluzie a markýzu před náporem větru.Chytrá domácnost SomfyToužíte i vy po chytré domácnosti?

Oknotherm® je

Somfy Expert


Ozvěte se nám, rádi vám se vším pomůžeme.

kontaktujte nás


ikonazavoláme
Vám
ikonanajít
pobočku
ikonapoptat
cenu