Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím
Řez plastovým oknem

Plastová okna Standard

Profilový systém VEKA Softline AD - Standard od výrobce plastových oken Oknotherm. Plastová okna VEKA Softline AD - Standard s klasickým designem.

Produktové příslušenství:

Veškeré příslušenství, které si u nás můžete společně s produkty objednat. Věříme, že Vás tato nadstandardní nabídka zaujme.

Profil Standard už nevyrábíme.

Doporučejeme modernější plastové profily oken jako Veka Softline 82.

Profil Softline 82 PLUS

Profilový systém Standard spadá tvarovou konturou do linie SOFTLINE/SWINGLINE – tedy pohledově rovný rám, ale předsazené zakulacené křídlo. Jeho stavební hloubka ho řadí mezi sedmdesátimilimetrové systémy. Rámová i křídlová konstrukce má pětikomorovou skladbu. Velice důležitá tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (rám i křídlo) je ve třídě A u všech barevných provedení. Kromě základního rámu (67 mm) systém disponuje i pohledově středně vysokým (80 mm) nebo vysokým (100 mm) rámem. Kombinačně lze ke všem třem rámům použít pouze jedno standardní křídlo. Rámové ocelové výztuhy jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu.

Jedná se o AD systém – tedy s dvojím dorazovým těsněním – jedno v křídle a jedno v rámu.

Tyto okna nabízíme také se speciálním termoizolačním profilem.

  • Profilová série: VEKA SOFTLINE AD
  • Členění profilu: pěti-komorový (rám i křídlo)
  • Těsnění: dvojí dorazové
  • Stavební hloubka: 70 mm
  • Výztuha: ocelová, v rámu uzavřená
  • Křídlo: 82 mm
  • Jakost: prvoplast, tedy žádný recyklovaný plast
  • Tepelná prostupnost okna s izolačním dvojsklem Ug 1,1 = Uw 1,2W/m2K
  • Tepelná prostupnost s izolačním trojsklem Ug 0,7 = Uw 0,97 W/m2k
  • Vlastnosti oken: odzkoušeny dle protokoluo zkouškách č. 021/07

VEKA SOFLTINE - Standard

Profily, které zpracováváme jsou výhradně v kategorii třídy A. (DIN 12608). To znamená, že stěna profilu je 3 až 3,2 mm. Nestárnoucí tvar, velmi dobře izolující pěti-komorové systémy s dvojím dorazovým těsněním – to je okno z profilového systému Standart. Okna z profilového systému Standard jsou zárukou pro příjemné klidné a komfortní bydlení s optimální zvukovou izolací. Složení plastu je u všech profilových systémů Veka absolutně odolné proti vlivům prostředí, a tím i proti stárnutí materiálu. Hladký povrch rámů i křídel je hygienický a nenáročný na údržbu.
Tento typ profilového systému je vhodný do obytných objektů, rodinných domů i do průmyslových staveb. Použitím ocelových výztuh zaručujeme neomezenou stabilitu. Tento profil se pro svou vyváženost kvality a ceny v poslední době nejvíce rozšířil pro použití při revitalizaci panelových domů. Novinkou je celoobvodové, stříbrné moderní kování Titan AF od firmy Siegenia, která má dlouholetou vedoucí pozici na trhu. Inovační systém kování přesvědčuje množstvím nových technologií v oblasti funkčnosti, bezpečnosti a komfortu. Toto kování exclusivně umožňuje použití mikroventilace, letního i zimního větrání současně na jednom okenním křídle. Mezi další přednosti nesporně patří 3D patentované rolničkové čepy umožňující trvalou lehkost chodu kování a díky svému protáčení zabraňují opotřebení kování obroušením. Integrovaný zdvihač křídla zamezuje svěšování okenních křídel.
PŘEJÍT NA POPTÁVKU
Profilová série: VEKA SOFTLINE AD
Členění profilu: pěti-komorový (rám i křídlo)
Těsnění: dvojí dorazové
Stavební hloubka: 70 mm
Výztuha: ocelová, v rámu uzavřená
Křídlo: 82 mm
Jakost: prvoplast, tedy žádný recyklovaný plast
Tepelná prostupnost okna s izolačním dvojsklem Ug 1,1 = Uw 1,2W/m2K
Tepelná prostupnost s izolačním trojsklem Ug 0,7 = Uw 0,97 W/m2k
Vlastnosti oken: odzkoušeny dle protokoluo zkouškách č. 021/07Profily, které zpracováváme jsou výhradně v kategorii třídy A. (DIN 12608). To znamená, že stěna profilu je 3 až 3,2 mm. Nestárnoucí tvar, velmi dobře izolující pěti-komorové systémy s dvojím dorazovým těsněním – to je okno z profilového systému Standart. Okna z profilového systému Standard jsou zárukou pro příjemné klidné a komfortní bydlení s optimální zvukovou izolací. Složení plastu je u všech profilových systémů Veka absolutně odolné proti vlivům prostředí, a tím i proti stárnutí materiálu. Hladký povrch rámů i křídel je hygienický a nenáročný na údržbu.
Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


26 let na trhu
^