Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím
Řez plastovým oknem

Plastové vchodové dveře

Hlavní vchodové plastové dveře profilu Softline od výrobce dveří Oknotherm. Kvalitní a designové plastové dveře s velkým výběrem prosklených výplní.

Produktové příslušenství:

Veškeré příslušenství, které si u nás můžete společně s produkty objednat. Věříme, že Vás tato nadstandardní nabídka zaujme.

Softline 70 AD

Softline 70 ADProfilový systém hlavní vchodové dveře 70 mm spadá tvarovou konturou do linie SOFTLINE – tedy pohledově rovný rám a rovné křídlo. Jeho stavební hloubka ho řadí mezi sedmdesátimilimetrové systémy. Rámová konstrukce má pětikomorovou skladbu, křídlo je tříkomorové. Velice důležitá tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (rám i křídlo) je ve třídě A . Dveřní rám (80 mm) se kombinuje s dovnitř nebo ven otvíravým křídlem. Rámové ocelové výztuhy jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Křídlová výztuha je rovněž masivní svařený jekl o síle 3 mm pro všechny barevné kombinace. Spodní díl rámů hlavních vchodových dveří je opatřen plastohliníkovým prahem. Jedná se o AD systém (německy Anschlagdichtung)– tedy s dvojím dorazovým těsněním – jedno v křídle a jedno v rámu. U prahu je široká dolehávací těsnící guma v liště. Dveře jsou svojí konstrukcí určené především pro zasklívání izolačních dvojskel a výplní o šíři cca 24 mm. Trojskla a široké výplně jsou vzhledem ke konstrukci dveří nevhodné. Zasklívací lišty jsou shodné se 70 mm okenními systémy, jakožto i ostatní doplňky.

Razítko Veka
  • UD = 1,4 W/m2K (Ug=1,1 – dvojsklo)
  • Uf= 2,0 W/m2K
  • UD = 1,2 W/m2K (Ug=0,7 – trojsklo)

Softline 82 MD

Softline 82 MDHlavní vchodové dveře 82 mm spadají tvarovou konturou do linie SOFTLINE – tedy pohledově rovný rám a rovné křídlo. Jeho stavební hloubka ho řadí mezi osmdesátidvoumilimetrové systémy. Rámová konstrukce má sedmikomorovou skladbu, křídlo je pětikomorové. Velice důležitá tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (rám i křídlo) je ve třídě A. Dveřní rám (83 mm) se kombinuje s dovnitř nebo ven otvíravým křídlem. Rámové ocelové výztuhy jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu o síle 2 mm. Křídlová výztuha je rovněž masivní svařený jekl o síle 3 mm pro všechny barevné kombinace. Spodní díl rámů hlavních vchodových dveří je opatřen plastohliníkovým prahem. Jedná se o MD systém (německy Mitteldichtung)– tedy s dvojím dorazovým těsněním – jedno v křídle a jedno v rámu a jedním středovým v rámu. U prahu je široká dolehávací těsnící guma v liště. Dveře jsou svojí konstrukcí určené především pro zasklívání izolačních trojskel a výplní o šíři cca 36 a více mm. Trojskla a široké výplně jsou vzhledem ke konstrukci dveří vhodné a společně s profilem vylepšují izolační vlastnosti dveřních konstrukcí. Zasklívací lišty jsou shodné s 82 mm okenními systémy, jakožtoi ostatní doplňky.

Razítko Veka
  • UD = 1,4 W/m2K (Ug=1,1 – dvojsklo)
  • Uf= 2,0 W/m2K
  • UD = 1,2 W/m2K (Ug=0,7 – trojsklo)

Nová zelená úsporámNová zelená úsporám
Na tyto dveře můžete získat finanční podporu
Více informací

Softline 82 MD Ud 1,2 s dvojsklem Ug 1,1 = SVT3596
Softline 82 MD Ud 0,97 s trojsklem Ug 0,6 = SVT4314

 


Dveřní práh pro hlavní vchodové dveře 70 a 82 mm

Dveřní práh je zkonstruován ze dvou materiálů (PVC a ALU) z důvodu odolnosti proti namáhání (našlapávání na práh) a zároveň přerušení tepelného mostu. Dveřní práh svou výškou splňuje kritéria pro bezbariérové dveře. Spodní konstrukce prahu umožňuje rozšiřování běžnými 70 mm rozšiřovacími profily. Variabilita výplňové konstrukce křídla má nekonečně mnoho možností. Nejjednodušší způsob zhotovení dveří je pomocí jednoho komplexního zasklení. Tyto dveře mohou být vyplněny celistvým izolačním sklem, hladkou výplní doplněnou například o kukátko nebo ozdobnou výplní nejrůznějšího provedení. Dalším způsobem zpracování výplňové části dveří je kombinace křídlových příček. Příčky lze vzájemně kombinovat ve vodorovných, svislých i šikmých rovinách. U šikmých příček je nutné připustit určité výrobní tolerance způsobené přesností řezu, svárů a tepelné roztažnosti profilů. V příčkované variantě lze kombinovat výplně s izolačními skly. Zajímavou variantou je zvolení PVC palubkové výplně nebo ozdobné výplně v podobě půlpanelu. Záleží pouze na fantazii, která ovšem nesmí překročit technické, výrobní a montážní možnosti.

 

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


26 let na trhu
^