Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím

Montáže

Montáže - kvalitní montáž je vizitka úspěšné firmy, což je jeden ze základních cílů politiky firmy
Oknotherm spol. s r.o. Ke každodennímu zapravení okenních systémů využíváme cca 40 montážních vozů na území celé České Republiky. Kvalifikovaní montážní pracovníci jsou pravidelně školeni o novinkách v oblasti montáží, a taktéž proškoleni o bezpečnosti práce a chování u zákazníků.

Pro Vaši představu přikládáme galerii fotografií výměny a montáže plastových oken v běžném panelovém bytě se stručným popisem prací:

Demontáž původních dřevěných oken a následná montáž plastových oken v panelové domě, kde již bylo předem provedeno zateplení společně s fasádou. Nevhodné, ač možné řešení. S tímto stavem na stavbách se také často setkáváme, i když není ideální. V takovém případě musíme zachovat stávající panely MIV, které jsou již zvenčí přetaženy novou fasádou.

Způsoby zednického začištění jsou v tomto případě dva. Jedním je předezdění Ytongem, na který je samozřejmě zednicky zapravena armovací síť společně se stavebním lepidlem a následně zaštukováno .

Dalším způsobem je použití sádrokartónu. Běžně zavedenou praxí je u nás hrubý úklid montážníky firmy, v případě demontáže je suť taktéž odklizena. Při zvolení obou těchto způsobů je po předání díla připraveno pro vymalování místnosti. Oba způsoby jsou samozřejmě vždy předem stanoveny ve smlouvě o dílo.

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


28 let na trhu
^