Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím

Nová zelená úsporám

Firma OKNOTHERM je zaregistrována v nově rozběhnutém programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Naše výrobky splňují náročné požadavky Státního fondu životního prostředí ČR a proto jsme byli zařazeni na seznam odborných dodavatelů.

V tomto programu je možné získat finanční podporu na opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, náhradu neekologického zdroje tepla, instalaci solárních termických systémů nebo výstavbu nových rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností. Čerpat finanční podporu je možné také na zpracování odborného posudku nebo na zajištění technického dozoru. Žádosti se podávají pouze elektronicky prostřednictvím on - line formulářů přístupných na webových stránkách programu. Díky NOVÉ ZELENÉ ÚSPORÁM si i vy můžete postavit domek s velmi nízkou energetickou bilancí.

Nová zelená úsporám

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


28 let na trhu
^