Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím
Řez plastovým oknem

Hliníkový fasádní systém Heroal

Tepelně izolační fasádní systém. Oknotherm využívá při výrobě profilový systém Heroal, který patří mezi nejmodernější hliníkové systémy.

Heroal – Povrchová úprava

Heroal hwr – Povrchová úprava

Trvalá, mnohostranná, inovativní: Kvalita splňující nejvyšší nároky.

Na trhu je nyní špičkou práškového lakování hwr heroal v různých stupních lesku a nátěru. Tato úprava nabízí různé varianty povrchových úprav pro každé použití. Rovněž nabízíme povrchovou úpravu eloxováním a Decoral (imitace dekorů sublimací inkoustu do práškových barev potahováním dekorační fólií).

 • hwr = highly weather resistant
 • splňuje nejvyšší architektonické požadavky: stabilita barevných odstínů, stálost lesku, odolnost proti povětrnostním vlivům a ochrana proti UV záření.
 • obstojí v průmyslovém prostředí s vysokým obsahem emisí po mnoho letheroal hwr 2
 • nabízíme všechny barevné odstíny RAL
 • splňuje nejvyšší požadavky třídy 2 Qualicoat
 • je v souladu se všemi nároky na ochranu životního prostředí - odpovídá hlavní kvalitě GSB

Nabídka barev a povrchů je veliká.
Kontaktujte nás a my Vám poradíme s výběrem toho nejideálnějšího řečení právě pr

Heroal hwr – Povrchová úprava

Mimořádná odolnost proti nepřízni počasí, nebo anglicky „highly weather resistant“, to je synonymum pro systém „hwr“, který reprezentuje v současnosti nejvyšší světový standard povrchové úpravy hliníku v rámci celé palety barev RAL. Systém Heroal hwr splňuje nejvyšší kvalitativní požadavky třídy 2, stanovené institutem Qualicoat a tzv. třídu kvality Master institutu GSB. Práškové laky třídy Qualicoat 2 nebo třídy Master podle GSB musejí obstát v 36 měsíčním testu odolnosti proti povětrnostním vlivům pod názvem „Florida“. Přitom nesmí dojít k jejich poškození a na povrchu vrstvy smí dojít pouze k přesně stanoveným změnám. Teprve pak mohou být klasifikovány jako mimořádně odolné. Během tohoto speciálního testu jsou hliníkové plechy s nátěrem, určené k venkovnímu použití testovány, jakým způsobem si uchovají zbývající lesk a intenzitu barevnosti za přirozeného vysokého záření UV v americkém státě Florida. Plechy opatřené nátěrem heroal hwr bravurně vzdorovaly tomuto intenzivnímu ultrafialovému záření celé tři roky. To odpovídá standardnímu období minimálně deset let ve středoevropském klimatu.

 

Heroal – Povrchová úprava   Heroal – Povrchová úprava


Hliníková okna a dveře Heroal

Vyrábíme hliníková okna a hliníkové dveře z profilu heroal. Abychom byli schopni dostát vašim vysokým a nekompromisním nárokům na kvalitu za rozumnou cenu, spojili jsme se s firmou heroal * Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG z německého Verlu, která je bezpochyby novátorem a jednou z vedoucích firem na poli hliníkových stavebních systémů. Hliníková okna, hliníkové dveře a stěny dodáváme nejenom v RAL barevné paletě, ale i v RENOLIT dřevo-dekorové barevné paletě, takže především dveře a stěny jsme schopni barevně ladit s plastovými okny.

Veškeré heroal profily pro výrobu oken dveří a fasád splňují aktuální požadavky na:

 • vzhled
 • povrchovou úpravu
 • ochranu proti úniku tepla
 • ochranu proti hluku
 • zabezpečení proti vloupání
 • statiku
 • funkčnost
 • kombinovatelnost profilů mezi sebou

Při výrobě izolovaných hliníkových profilů klade firma Heroal velký důraz na kvalitu izolačního můstku, který je na základě náročných požadavků na bezpečnost a pevnost velice stabilní, dle hesla: bezpečnost především! Přerušení tepelného mostu u izolovaných profilů je docíleno polyamidovým můstkem, který je vyztužen skleněnými a textilními přilnavými vlákny.

 

 

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


28 let na trhu
^