Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím

Hliníkové dveře místo plastových - AKCE

Vyberte si hliníkové dveře místo plastových v mnoha trendových dekorech a barvách RAL ! Proč ?
Jednoduše proto, že jsou ze všech v současnosti nabízených možností nejlepší. Hliník je materiál odolávající jak horkým letním dnům, tak naopak i těm mrazivým.

Navíc má tyto další výhody:

  • dlouhá životnost
  • konstrukční pevnost, bezpečnost
  • odolnost a stabilita
  • nerezaví, nehnije
  • vynikající tepelně izolační vlastnosti
  • originální nadčasový design
  • snadná údržba a bezproblémová životnost

Je hliník OPRAVDU pro vchodové dveře nejvhodnější materiál?

Vchodové dveře jsou nejvíce namáhaným otvorovým prvkem v každém domě, proto musí být bezpečné, masivní a pevné a musí splňovat ty nejnáročnější tepelně izolační parametry.

To vše nám hliník jako materiál umožňuje a i v zahraničí tento typ dveří výrazně dominuje. Na výběr máte z mnoha barevných dekorů imitací dřeva, ozdobných dveřních výplní klasických tvarů pro starší městské zástavby, ale i designové lahůdky. Pro naše hliníkové dveře používáme dveřní výplně PERITO, VP TREND a ADECO.

V naší široké nabídce jsou jak modely dveřních výplní jednoduché za velmi zajímavé ceny, tak i varianty pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí ode dveří víc, a to například špičkový design, řadu doplňků, prvků bezpečnosti i výjimečnost provedení.

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


28 let na trhu
^