Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím
Řez plastovým oknem

Dřevohliníková okna EURO 78 WA

Dřevohliníková okna EURO 78 WA od výrobce oken Oknotherm. Kombinace dřeva a hliníku pro nejvyšší nároky na izolaci a estetiku.

Produktové příslušenství:

Veškeré příslušenství, které si u nás můžete společně s produkty objednat. Věříme, že Vás tato nadstandardní nabídka zaujme.

Profil EURO 78 WA

Okno EURO 78 WA vyrábíme z prověřených jehličnatých dřevin smrku a borovice, z listnatých dřevin je to luxusní dub. Pro výrobu dřevohliníkových oken nakupujeme výhradně české dřevěné neopracované tří- a čtyřvrstvé lepené hranoly v optimální vlhkosti, které na naší moderní výrobní technologii dále zpracováváme. Exkluzivitu oknům Oknotherm dodává třífázová dílcová metoda, jež představuje impregnaci každého dílu okna v rozloženém stavu ještě před samotným sklížením, kdy se ochranná látka vpije nejen do povrchové části materiálu, ale především do čepovaných spojů a ochrání tak hotový výrobek v rozích prot vznikajícím plísním.

K opláštění oken Oknotherm (ALU klipy) používáme luxusní profily, jež svým technickým provedením zaručují neustálé odvětrávání dřeviny a čímž redukujeme klimatické vlivy na dřevo. Zároveň se tato okna stávají téměř bezúdržbovou součástí Vašeho domova. Dřevohliníkové okno Oknotherm se kombinací kvalitního českého dřeva a venkovním hliníkovým opláštěním stává zcela nedostižné ve své funkci a estetice zároveň. Barevné provedení v interiéru můžete volit ze všech barev palety přírody, z exteriéru je možné vybrat téměř ze všech odstínů vzorníku RAL a nadstandardně i z několika dřevodekorů. Na hliníkové opláštění je nanesena vrstva polyuretanové práškové barvy dle zvoleného odstínu RAL, která je vypálena v peci po dobu 20 minut při teplotě 190 stupňů Celsia. U této povrchové úpravy je možné zvolit matný či plný lesk. V případě zvolení dekoru dřeva je na povrch lakovaného výrobku nanesena vrstva polyuretanové práškové barvy, která je vypálena v peci po dobu 20 minut při teplotě 190 stupňů Celsia, následnou sublimací inkoustu se z transferové fólie přenáší daný dekor na celý povrch hliníkového pláště. Poté je hliníkový plášť zabalen do speciální fólie obsahující požadovaný vzor dekoru. Abychom dosáhli dokonale přilnuté fólie k povrchu, je odsán veškerý vzduch. Následuje vypálení ve speciální peci 10 minut při teplotě 200 stupňů Celsia. Celý proces je dokončen po vytažení a vpuštění vzduchu mezi výrobek a fólii. Po odstranění fólie je vzor dekoru zcela transferován do práškové barvy a proces je ukončen. Jedná se o věrnou imitaci dřeva s odstínem odvislým na jeho jádře tak, jako je to u skutečného dřeva. Při lakování používáme pouze ekologické postupy s minimální zátěží pro životní prostředí. Barevné provedení dřevohliníkových oken Euro 78WA nabízíme z interiéru v mnoha lazurách, exteriéru je pak výběr téměř ze všech odstínů vzorníku Ral.

 

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


26 let na trhu
^