Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím
Dřevěný posuvný HS portál Oknotherm

Zdvižně posuvný HS portál

Dřevěný zdvižně posuvný HS portál od výrobce dveří Oknotherm. Dřevěné HS portály pro nejnáročnější.

Produktové příslušenství:

Veškeré příslušenství, které si u nás můžete společně s produkty objednat. Věříme, že Vás tato nadstandardní nabídka zaujme.

HS portál

Dřevěný posuvný HS portál
HS portály jsou zdvižně posuvné dveře s komfortním ovládáním a bezbariérovým prahem. Na základě desetileté vývojové zkušenosti je zdvižně posuvná technologie od firmy SIEGENIA tak dokonalá, že lze bezpečně, komfortně a snadno ovládat křídla o hmotnosti až 400kg.

Dřevěné portály vyrábíme i ve variantě EURO 78 i EURO 92. Zároveň tento produkt nabízíme i v provedení s hliníkovým klipem zvenčí.

 

  • základní bezpečnost i ve standardním kování
  • funkční rámové spojky pro dřevěná okna zajišťují vysokou stabilitu v rozích a vytváří spolu s koncovými krytkami opticky vydařené ukončení rámu
  • minimální frézování pro zámek - stabilita profilu křídla zůstává zachována
  • provedení ve dřevě, dřevohliníku

 

 

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


28 let na trhu
^