Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím
Designové dveře

Designové dveře

Dřevěné dveře od výrobce dřevěných oken Oknotherm z kvalitního českého dřeva. Dřevěné eurodveře v nadstandardní kvalitě.

Produktové příslušenství:

Veškeré příslušenství, které si u nás můžete společně s produkty objednat. Věříme, že Vás tato nadstandardní nabídka zaujme.

Designové dveře

Designové dveřePři objednání našich designových dveří Vám po dobu stavby Vašeho domu Zapůjčíme provizorní křídlo, tím se zabrání případnému poškození dveří při stavebních úpravách. Designové dveře nabízíme ve dvou řadách – Comfort a Exclusive. Řada Comfort

Tato základní nabídková řada vchodových dveří splňuje ty nejpřísnější nároky z hlediska funkčnosti, bezpečnosti a designu.

Zárubeň těchto dveří je lepená z dřevěného profilu 100x68 mm, povrchová úprava je vodou ředitelný nátěr dle vzorníku RAL – K7 . Dveřní křídlo je MDF deska tl. 68 mm s oboustrannou hliníkovou folií. Výplň křídla vysokotlakou pěnou. Povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem dle vzorníku RAL – K7 Do této řady designových vchodových dveří zasklíváme izolační sklo s koeficientem prostupu Ug = 1,2(W/m2K)

Dveřní panty k těmto dveřím dodáváme SIMONSWERK BAKA protect 3D

Tento pant je revolučním řešním u kterého nedochází k poklesu dveří ani tehdy, když jsou uvolněny všechny zajišťující šrouby. Toho je dosaženo komfortním excentrickým seřizováním v rámovém dílu, boční seřízení je umožněno seřizovacími šrouby v křídlovém dílu. Díky této technologii má tento závěs ověřenou nosnost 130kg. K desénovým dveřím řady Comfort si můžete vybrat kliky či madla z katalogu firmy Hoppe.

Tříbodový bezpečnostní zámek WINKHAUS nabízíme ve standardním provedení. Jako nadstandard lze dodat zámek tříbodový.

V našem portfoliu nabízíme rovněž luxusní řadu vchodových dveří Exclusive, určenou pro nejnáročnější zákazníky. Moderní technologie ve spojení s prvotřídní kvalitou a designovými doplňky vytváří produkt světové úrovně. Zárubeň je dřevěný lepený profil 100x68 mm, povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem dle vzorníku RAL – K7 Křídlo dveří je MDF deska tl. 68 mm s oboustrannou hliníkovou folií. Výplň křídla vysokotlakou pěnou. Povrchová úprava vodou ředitelným nátěrem dle vzorníku RAL – K7 Dveře osazujeme izolačním dvojsklem s koeficientem tepelného prostupu Ug = 1,2(W/m2K), ornamentální sklo nabízíme v několika moderních provedeních.

Za příplatek lze dodat skla bezpečnostní nebo protihluková Mastercare

  • Dubová kůra
  • Činčila čirá
  • Crepi
  • Mastercare
  • Matelux
  • Altdeutsch
  • Kathedral klein

Crepi Bíle Madrascare Mastercare
Masterlinge Masterpoint Matelux-verde Satinato

Dveřní panty k těmto dveřím používáme SIMONSWERK Protect 3D

Bezpečnostní závěsy BAKA Protect 3D firmy SIMONSWERK, které lze opatřit ochranou proti vysazení-. Zámek je tříbodový bezpečnostní zámek WINKHAUS ve standardním provedení. Jako nadstandard lze dodat tříbodový zámek s dílem místo řetízku. SIMONSWERK BAKA protect 3D Revoluční princip dveřního závěsu, u kterého nedochází k poklesu dveří ani tehdy, když jsou uvolněny všechny zajišťující šrouby. Toho je dosaženo komfortním excentrickým seřizováním v rámovém dílu, boční seřízení je umožněno seřizovacími šrouby v křídlovém dílu. Díky této technologii má tento závěs ověřenou nosnost 130kg.

Tento dveřní závěs lze také doplnit ochranou proti vysazení. K desénovým dveřím řady Comfort si můžete vybrat kliky či madla z katalogu firmy Hoppe.

Lambda dveře Epsilon dveře Gamma dveře Omega dveře Theta dveře

 

 

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


26 let na trhu
^