Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. - Více informací Rozumím
Dřevěné dveře

Dřevěné dveře

Dřevěné dveře či eurodveře od výrobce dřevěných oken Oknotherm z kvalitního českého dřeva. Dřevěné eurodveře v nadstandardní kvalitě.

Produktové příslušenství:

Veškeré příslušenství, které si u nás můžete společně s produkty objednat. Věříme, že Vás tato nadstandardní nabídka zaujme.

Eurodveře

Vchodové dveře významně ovlivňují vzhled celého domu. Proto nabízíme výběr z několika modelových řad dřevěných dveří. V sortimentu máme dveře příčkové, moderní i designové. Dřevěné dveře vyrábíme v provedení EURO 78W , zasklíváme izolačním dvojskem či izolačním trojsklem. Dřevěné dveře nabízíme v široké barevné paletě značkových lazur Sikkens® a samozřejmě veškerých odstínů dle vzorníku RAL.

Moderní dveře

Moderní dveře

Dřevěné dveře vyrábíme z profilu Euro 78 a nabízíme Vám širokou paletu typů ozdobných dveřních výplní.
Více informací …

Brožura - Dřevěná okna a dveře Příslušenství Poptávka


Designové dveře

Designové dveře

Firma Oknotherm také vyrábí designové dveře.
Více informací …

Příslušenství Poptávka

 

Pro více informací o kvalitě a údržbě dřeva se dozvíte v sekci vlastnosti a druhy dřeva kde jsme pro vás veškeré podrobné informace.

 


HST portály

Posuvné HST portály

HST portály jsou zdvižně posuvné dveře s komfortním ovládáním a bezbariérovým prahem.
Více informací …

Brožura - Dřevěná okna a dveře Příslušenství Poptávka
Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


26 let na trhu
^