Řez plastovým oknem

Plastohliníková okna

Plastohliníková okna od výrobce oken Oknotherm. Kombinace plastu a hliníku pro dokonalou izolaci.

Produktové příslušenství:

Veškeré příslušenství, které si u nás můžete společně s produkty objednat. Věříme, že Vás tato nadstandardní nabídka zaujme.

Okenní profily VEKA pro plastohliníková okna

Oplášťování plastových oken hliníkovými plechy (ALU klipy) má svůj opodstatněný důvod v několika rovinách. Jedním z hlavních důvodů je estetický dojem, kdy exteriérový vzhled okna vypadá jako z celohliníkového profilu, přičemž se jedná o levnejší verzi, než kdyby byla otvorová výplň opravdu celohliníková.

Profil Softline 82 ALU

Profil Softline 82 ALU

Plastohliníkové okno s dvojitým sklem Softline 82 ALU.
Více informací …

Příslušenství Poptávka

Profil Softline 82 ALU PLUS

Profil Softline 82 ALU PLUS

Plastohliníkové okno s trojitým sklem Softline 82 ALU.
Více informací …

Příslušenství Poptávka

Dnes již překonaný aspekt je v tepelné izolaci plastového okna, která byla v minulosti výrazně lepší než u okna celohliníkového. Dnes jsou již konstrukčně hliníkové profily natolik vyspělé, že i v této vlastnosti se plastovým profilům vyrovnávají. Nicméně hlavní nepraktičtější důvod, proč se plastová okna oplášťují, je ochrana před slunečním svitem a rostoucí teplotou na povrchu rámů a křídel. Tuto vysokou teplotu zachytává hliníkové opláštění, které jí z velké části absorbuje a nepřenáší na plastový profil. Tímto ho chrání před zkroucením a deformacemi. Hliníkové krycí plechy systému VEKA jsou profilované na široký sortiment systému Alphaline 90. Plechy se povrchově upraví (většinou práškovými barvami-RAL) a nasadí na křídlové a rámové díly, sloupky, poutce a štulpy otvorových výplní systému Alphaline 90. Odvodnění je prováděno spodní. Pokud je pohledové, pak je opatřeno odtokovým pouzdrem a krytkou.

 

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA