Hliníkové okno

Hliníková okna

Hliníková okna Heroal od výrobce oken Oknotherm pro všechny druhy staveb. Hliníková okna za rozumnou cenu a s vysokou kvalitou.

Produktové příslušenství:

Veškeré příslušenství, které si u nás můžete společně s produkty objednat. Věříme, že Vás tato nadstandardní nabídka zaujme.

Hliníková okna HEROAL

HeroalOknotherm při hledání vyspělého a osvědčeného hliníkového systému, našel u firmy HEROAL dodávkový systém, který splňuje všechny aktuální požadavky na moderní hliníková okna. Okna z hliníkového profilu HEROAL se hodí pro všechny druhy staveb, ať se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domy, nebo jen domovní vchody, prosklená zádveří nebo světlíky. Hliníková okna z profilu Heroal jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení. Velká oblíbenost u dosavadních zpracovatelů potvrzuje mimořádnou kvalitu oken a dveří z hliníkového profilu HEROAL.

Podrobnosti k systému Heroal

Heroal W72

Profil W72

Profilová řada HEROAL W72 je hliníkový systém s modulárně tepelnou izolací pro otočná a výklopná. Jedná se o tří-komorový profilový systém.
Více informací …

Brožura - Hliníková okna a dveře Příslušenství Poptávka

Heroal profil W65

Profil W65

Profilová řada W65 je hliníkový profilový systém pro tepelně-izolovaná okna a dveře. Filozofie heroalu - "stálý vývoj stávající osvědčené palety produktů za přihlédnutí na přání zákazníků a potřeb trhu" - byla důsledně užita při vývoji série W65.
Více informací …

Brožura - Hliníková okna a dveře Příslušenství Poptávka

Profil W50C

Profil W50C

Profilová řada W50C je hliníkový profilový systém pro tepelně neizolovaná okna. Filozofie firmy heroal - "neustále další zdokonalování osvědčené nabídky výrobků s přihlédnutím k přání zákazníků a požadavkům trhu" - to vše bylo při vývoji řady W50C důsledně převedeno do praxe. Všechny profily profilové řady W50C jsou vyráběny z hliníkové slitiny AiMgSi 0,5 F 22.
Více informací …

Příslušenství Poptávka

 

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

EET etržby - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


25 let na trhu
^