Plastová okna, eurookna - montáž a výměna oken

Plastová okna a eurookna - tradiční česká výroba.

Plastová okna

Plastová okna

Výrobou plastových oken se zabýváme již od roku 1992. Plastová okna nabízíme v profilech VEKA, která jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Kvalitní tepelná izolace a odolnost.

Plastové dveře

Plastové dveře

Plastové dveře vyrábíme z profilů VEKA, protože nám svou jedinečností umožňují vyrábět pro Vás vynikající statické, izolačně funkční a především bezpečné plastové dveře.


Eurookna - dřevěná okna

Eurookna - dřevěná okna

Dřevěná okna - eurookna vyrábíme z prověřených jehličnatých dřevin smrku a borovice, z listnatých dřevin zpracováváme luxusní dub a exotické meranti.

Dřevěné dveře

Dřevěné dveře

Dřevěné dveře či eurodveře nabízíme v široké barevné paletě značkových lazur Sikkens® a samozřejmě veškerých odstínů dle vzorníku RAL.


Hliníková okna

Hliníková okna

Okna z hliníkových profilů heroal® jsou díky dlouhodobě osvědčené praxi velice oblíbené při náročnějších architektonických řešeních. Velký důraz je kladen na nejvyšší nároky jako tepelnou izolaci a konstrukci.

Hliníkové dveře

Hliníkové dveře

Vyrábíme také hliníkové dveře a stěny. Spojením s výrobcem hliníkových systému heroal® z německého Verlu je zárukou splnění vysokých nároků na kvalitu hliníkových dveří za rozumnou cenu.


Plastohliníková okna

Plastohliníková okna

Dokonalá kombinace izolačních a estetických vlastností. Plastová okna s vnější hliníkovou úpravou.

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna Oknotherm se kombinací kvalitního českého dřeva s venkovním hliníkovým opláštěním stávají zcela nedostižná ve své funkci a estetice zároveň.

Telefon

800 100 325
VOLEJTE ZDARMA

Zpět nahoru